کارگاه ویدیو گرافی و کارگاه ورود به بازار

با کد تخفیف farjadacademy از ۳۵ درصد تخفیف بهره مند شوید.

در نظر داشته باشید برای ثبت نام در کارگاه فیلتر شکن (VPN) حتما خاموش باشد.

درباره کارگاه

کارگاه آموزش ویدیو گرافی و ورود به بازار کار کاری که ما قراره توی کارگاه آموزشی ویدیوگرافی انجام بدیم اینه که از شما یه آدم حرفهای بسازیم و اصول کار رو به بهترین شکل نشونتون بدیم.

این کارگاه یه هدیه خیلی خفن هم داره و اون لایسنس دوره جامع ویدئوسازی فرزاد مهردادی هست که قصد دارم به شرکت کنندگان این پارت از کارگاه این لایسنس رو هدیه بدم تا با مباحث کلی ویدیوگرافی و البته تدوین آشنا بشن و تو کارگاه داخل مباحث سطح بالاتری که باعث میشه شمارو از بقیه ویدیوگرافر ها متمایز کنه عمیق بشیم.

یه ویدیوگراف حرفه ای بعد از اینکه به مباحث اصلی ویدیوگرافی تسلط پیدا کرد و به سطحی رسید که قدرت ساخت و تولید ویدیو رو پیداکرد باید وارد بازارکار بشه اما اینکه چجوری و با چه استراتژی وارد بازار کار بشه از کجا پروژه پیدا کنه، چجوری با کارفرما های سطح بالا ارتباط بگیره، قرارداد نویسی، تبلیغات و …. تمام نکاتی هست که من قصد دارم در کارگاه ورود به بازارکار به شما آموزش بدم و تجربه ای که در طی این مسیر کسب کردم رو در اختیار شما قرار بدم.

همچنین در این پارت از کارگاه ما میزبان اینفلوئنسر ها و مهمانان گرامی از جمله اهورا نیازی هستیم اگه قصد دارید از مباحث اصولی و روز دنیا ویدیوگرافی اطلاع داشته باشید و همچنین با تکنیک ها و متد های روز دنیا آشنا باشید.

کارگاه آموزشی ویدیوگرافی مخصوص شماست.

و اگه ابتدای مسیر هستید ، اگه به ویدیوگرافی تسلط دارید اما نمی تونید در بازار حرفه ای فعالیت کنید و یا اگه در بازارکار فعالیت دارید و دنبال شنیدن تجربه های جدید هستید کارگاه ورود به بازار کار مخصوص شماست.

زمان برگزاری

کارگاه ویدیوگرافی: جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۳۰

کارگاه ورود به بازار کار: جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰

محل برگزاری

تهران، انتهای بزرگراه شهید خرازی، خیابان اردستانی، خیابان داروپخش، فروردین سوم، خیابان ۶۳، کوچه سوم، پلاک ۹، استودیو فردا

پشتیبانی

چنان چه هرگونه سوال یا مشکلی در مورد کارگاه داشتید شما می توانید به شماره ۰۹۲۰۲۷۸۵۸۲۲ پیام دهید.

درباره من

من فرجاد رمضانی هستم؛ بنیان‌گذار استودیوی گلدنکم و یه ویدیوگرافر با سابقهٔ 6 سال کارکردن توی بازارهای داخلی و خارجی. توی این 6 سال پروژه‌های زیادی رو توی داخل و خارج از ایران انجام دادم، از جمله از این پروژه ها همکاری با شرکت های خودرو سازی داخلی و خارجی و همچنین اینفلوئنسرهای سرشناسی در زمینه تکنولوژی و سایر حوزه ها بوده بخشی از نمونه کار های من رو می تونید از این قسمت تماشا کنید.