کارگاه ویدیو گرافی شماره ۲

در نظر داشته باشید برای ثبت نام در کارگاه فیلتر شکن (VPN) حتما خاموش باشد.

درباره کارگاه

حتماً شما هم تا حالا کلی ویدیو و تیزر خفن دیدید که از تماشاشون لذت بردید. این ویدیوها رو کی می‌سازه؟ کسایی که این ویدیوها رو می‌سازن آدم‌های با قدرت‌های ماورایی نیستن، فقط حرفه‌ای و اصولی کارشون رو بلدن و توی دنیای ویدیوگرافی که هر روز در حال رشد و تغییره، خودشون رو به‌روز نگه می‌دارن. کاری که ما قراره توی این کارگاه بکنیم اینه که از شما یه آدم حرفه‌ای بسازیم و اصول کار رو به بهترین شکل نشون‌تون بدیم.

در این کارگاه چه کارهایی قراره بکنیم؟

صادقانه و بدون‌تعارف: من قراره تمام تجربه‌های چند سالم رو در اختیار شما قرار بدم؛ این حرف شاید خیلی شعارگونه‌ای به نظر بیاد، اما من براش دلیل دارم: چون معتقدم وقتی همه چیزم رو یاد بدم، اشتیاقم برای به‌روزبودن و بهترشدن هم بیشتر میشه. خیلی ساده بخوام بگم، ما قراره که یه کارگاه با مشتاق‌ترین آدم‌هایی که دوست دارن ویدیوگراف‌های خفنی بشن داشته باشیم.

توی این کارگاه از ویدیوگرافی کارمون رو شروع می‌کنیم، تجهیزات رو بررسی می‌کنیم، رنگ و نور رو زیر ذره‌بین می‌بریم، سیرتاپیاز آماده‌سازی و ستاپ دوربین رو بهتون می‌گیم، در مورد حرکت‌های دوربین صحبت می‌کنیم، با گیمبال و دوربین FX3 که یکی از بهترین‌های حال حاضر بازاره کار می‌کنیم، جزئیات صدا رو باهم کار می‌کنیم، یه سر کوچولو هم به ادیت می‌زنیم و در نهایت کارمون رو با بازارکار این حوزه و نقش هوش مصنوعی در ویدیوگرافی تموم می‌کنیم.

این کارگاه برای اون دسته از دوستان هستش که اول راه ویدیوگرافی قرار دارن و می‌خوان یه نقشهٔ‌راه سرراست برای رسیدن به اهداف شغلی‌شون به دست بیارن. ما توی این کارگاه از اول مسیر شروع می‌کنیم و ریزه‌کاری‌ها برای رسیدن به درآمد به شما می‌گیم.

خبر بهتر اینه که بعد از این کارگاه تازه کار ما و شما شروع میشه. مسیر یادگیری ما بعد از این کارگاه هم ادامه داره و هنرجوها می‌تونن از طریق تماس و اینستاگرام با من در ارتباط باشن. ولی این تنها خبر خوب این کارگاه نیست، در پایان این دوره، افراد مستعدی که باهاشون آشنا می‌شیم رو برای همکاری توی پروژه‌هامون دعوت می‌کنیم و می‌تونن جزوی از تیم گلدن‌کم بشن.

از اونجایی که ۵ الی ۶ ساعت کنار هم خواهیم بود، یه پذیرایی کوچولو هم براتون ترتیب دادیم تا با تمرکز بیشتری بتونیم روی جزئیات فنی کار کنیم.

زمان برگزاری

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت ۱۵ تا ۲۰

محل برگزاری

ستارخان.  خیابان شادمهر ( شادمان).  بعد از خیابان ذوالفقاری.  پلاک 258  ورودی جهاد سازندگی.  استودیو دبستانی

پشتیبانی

چنان چه هرگونه سوال یا مشکلی در مورد کارگاه داشتید شما می توانید به شماره 09231461599 پیام دهید.

درباره من

من فرجاد رمضانی هستم؛ بنیان‌گذار استودیوی گلدنکم (GoldenCam) و یه ویدیوگرافر با سابقهٔ ۵ سال کارکردن توی بازارهای داخلی و خارجی. توی این پنج سال پروژه‌های زیادی رو توی داخل و خارج از ایران انجام دادم و تجربه‌های متفاوتی رو کسب کردم و حالا می‌خوام این تجربه‌ها رو با بقیه به اشتراک بگذارم. توی این کارگاه قراره هر چی که توی این چند سال یاد گرفتم رو برای آغاز مسیرتون به‌عنوان یه ویدیوگرافر باهاتون به اشتراک بذارم تا به سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن بتونید به یه آدم کاربلد تبدیل بشید و صد البته وقتی کارتون رو خیلی خوب بلد باشید، درآمد خوبی هم خواهید داشت.